www.investmag.pl PLEN

ImStore - sklep internetowy B2CImStore - sklep internetowy B2C

Dla kogo jest ImStore?

Dla firm potrzebujących skutecznego narzędzia do sprzedaży online.

Na bazie oprogramowania ImStore tworzymy dedykowane sklepy internetowe.

Bardzo duża ilość modułów, integracja z innymi kanałami sprzedaży (np. Allegro), płatnościami (PayU, PayPal, AlliPay), systemami kurierskimi (DHL, DPD, Poczta Polska) oraz możliwość integracji z popularnymi programami księgowymi i ERP (Comarch, Symfonia, Enova, Trawers ERP, ImCrm i inne), czy serwisami społecznościowymi, pozwala zaspokoić wymagających Klientów. Rozwinięcie platformy o funkcjonalność Multisklep to możliwość posiadania nieograniczonej ilości sklepów, zarządzanych z jednego panelu.

Przemysław Wójcikowski
Business Development Manager

Zapraszam do rozmowy o dedykowanym rozwiązaniu dla Twojej firmy.

Zostaw swoje dane kontaktowe, oddzwonimy.

Opinia Klienta


Na początku 2016 roku firma Investmag wykonała dla nas sklep internetowy na autorskiej platformie ImStore. 

Platforma została wyposażona w innowacyjny, dedykowany dla naszego sposobu sprzedaży, system prezentacji produktów w sklepie. Pracownicy Investmag przeprowadzili nas przez proces wytworzenia specyfikacji, służąc profesjonalną pomocą i wsparciem, na każdym etapie. Sklep został zintegrowany z systemem ERP naszej firmy. Wdrożone zostały rozwiązania automatyzujące procesy sprzedażowe. Projekt został zrealizowany w systemie zakupu licencji oraz wykonaniu dedykowanych prac w modelu time&materials. 

Możemy polecić Investmag jako profesjonalnego partnera.

Danuta Małż Prezes Zarządu
POLONTEX S.A.
Jesteśmy na rynku ponad 10 lat
Wykonaliśmy realizacje dla przeszło 300 Klientów
Mamy doświadczenie w wymagających integracjach
Stale wspieramy naszych Klientów

Co zyskasz po wdrożeniu ImStore?

 • Skuteczne narzędzie do sprzedaży online.         
 • Sklepy wykonujemy w technologii RWD -  Klienci będą mogli robić zakupy, wykorzystując urządzenia mobilne.
 • Skomplikowane integracje to dla nas zwykła, codzienna praca. Jeżeli chcesz zintegrować sklep z innymi systemami i zasilić aktualnymi stanami magazynowymi dostawców, to trafiłeś w dobre miejsce. Znamy się  bardzo dobrze na integracjach z systemami ERP (Comarch, Symfonia, Enova, Trawers ERP i inne).    
 • Jeżeli korzystasz z Allegro, to pełna dwustronna integracja znacznie uprości i przyspieszy pracę.
 • Integracja z porównywarkami (Ceneo, Nokaut, Skąpiec) rozwinie kanały sprzedaży.
 • Program lojalnościowy pomoże utrzymać stałych Klientów.
 • Jeżeli posiadasz sklep stacjonarny to wprowadzisz firmę w trend omnichannel, zachowując spójną politykę cenową, integrując się z programem księgowym lub ERP.

 

Omnichannel – bardzo uproszczając, to połączenie wszystkich kanałów sprzedaży i dostępność produktu dla Klienta w każdy możliwy sposób. Produkt powinien być dostępny w sklepie stacjonarnym, internetowym (dostępnym na wszystkich urządzeniach – komputer, telefon, tablet), a sprzedawca powinien realizować wszystkie możliwe formy zakupu. Kanały powinny wzajemnie się uzupełniać i przenikać.

Przykład: jesteśmy w sklepie stacjonarnym i kupujemy obuwie, nie ma naszego rozmiaru. Mamy możliwość zamówienia obuwia w sklepie internetowym i odbioru w domu, lub sklepie stacjonarnym.

Co wyróżnia ImStore?

 • Jest przystosowany do przetwarzania dużej ilości produktów i ruchu na stronie.
 • Support – jesteśmy na rynku już ponad 10 lat i zawsze możesz na nas liczyć. Po wdrożeniu świadczymy usługę supportu i pomagamy rozwijać system.
 • Sklepy oparte na ImStore to autorskie rozwiązanie, wykonane przez doświadczonych programistów, oparte na własnym frameworku. Cały czas rozwijamy i udoskonalamy nasze oprogramowanie.
 • Wdrożenie – wiemy, że żadne oprogramowanie nie jest skuteczne, jeżeli nie potrafimy z niego dobrze korzystać. Twoi pracownicy dostaną filmy instruktażowe z obsługi systemu, po które będą zawsze mogli sięgnąć.     
 • Posiadamy wyspecjalizowaną kadrę, która pracuje w zgranych, uzupełniających się zespołach. Masz dostęp do ich wiedzy na każdym etapie współpracy.    
 • Nasz sklep jest połączony z autorską platformą ImCRM. Jeżeli potrzebujesz takiego narzędzia, dostaniesz je w komplecie.
 • Możliwość rozbudowy o dodatkowe moduły – oprogramowanie wchodzące w skład ImStore to nasze autorskie produkty i możemy je rozwijać w dowolny sposób, zależnie od Twoich potrzeb.
 • Zintegrujemy Twój sklep internetowy z dowolnym programem księgowym lub ERP – pozwala to na cykliczną wymianę informacji pomiędzy systemami. Integracja odpowiada za zarządzanie produktami i stanami magazynowymi.

Porozmawiaj z nami o dedykowanym rozwiązaniu dla Twojej firmy

Zostaw swoje dane kontaktowe, oddzwonimy.

Lub zadzwoń

Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

Nasze prace

Przez wiele lat zrealizowaliśmy ponad 100 realizacji wspierających sprzedaż naszych Klientów w Internecie. W dziale case study opisaliśmy kilka z nich. Zapoznanie z case study pozwala zrozumieć złożoność projektów, przy których pracujemy.

Panek - Car Rental
Panek - Car Rental
ImCRM
Rider EBC Breaks Poland
3Waters
Falcon
GRUPA FALCON jest firmą działającą w zakresie sprzedaży hurtowej i detalicznej suplementów diety oraz sprzętu, odzieży i obuwia sportowego. Odbiorcami są podmioty partnerskie oraz osoby fizyczne...
Polontex S.A.
Polontex S.A. jest jednym z największych w kraju zakładów włókienniczych ze 100% polskim kapitałem. Firma prowadzi swoją działalność w murach przedwojennej “Częstochowianki”, znanej pod nazwą “...
Magia Firan - Polontex S.A.